Komend voorjaar nemen er 12 teams deel aan de voorjaarscompetitie.  Klik verder voor eenoverzicht van de teams.

Klik op de teamnaam om de standen en uitslagen (KNLTB) te bekijken (nog niet beschikbaar).

Dames Zondag
4e klasse - BRUNSSUM 1 (Verzoek: 2e klasse)

  • Hanna van Goethem (V, 25830856)
  • Ida van Goethem (V, 26582732)
  • Emilie van der Werf (V, 24300756)
  • Isa Scheren (V, 26953676)
  • Carli Marban (V, 29364469)

Gemengd Zondag
4e klasse - BRUNSSUM 1

  • Stan Kwakkernaat (M, 22476946)
  • Dahni Faassen (M, 23646489)
  • Felipe Franssen (M, 24270520)
  • Jeroen Reining (M, 26455129)
  • Kim Schaafsma (V, 27000729)
  • Helen Stoelers (V, 24300748)
  • Fleur Habets (V, 26012405)

Gemengd Brunssum 2
4e klasse zondag

  • Andrea Ehritt
  • Maud Hamers
  • Max Habets
  • Max Knauf

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse - BRUNSSUM 1

  • Kiki Reubsaet (V, 30371988)
  • Evi Scheren (V, 27478610)
  • Christiana Eggen (V, 29570433)
  • Mila Faassen (V, 28891155)
  • Sarah Wolters (V, 30070724)

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
2e klasse - BRUNSSUM 1

  • Sasha Peijs (M, 27348253)
  • Sander Römkens (M, 30371902)
  • Tim van Wijk (M, 29806453)
  • Jordi Theunissen (M, 31763375)
  • Martijn Romkens

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse - BRUNSSUM 1

  • Jarin Franssen (M, 30715237)
  • Quinten Reuscher (M, 31067891)
  • Noah van Berlo (M, 29826950)
  • Erwin Korac (M, 30475147)
  • Kjell Backer

Groen Brunssum 1 - Zondag

  • Fleur Boosten
  • Lis Hendrix
  • Liz Nienhuis
  • Mitch Halmans

 

Groen Brunssum 2 - Zondag

  • Liz Beckers
  • Fe Hoevenaars
  • Nigel Goffin
  • Daan Hofman
  • Max Nienhuis

Klik op de teamnaam om de standen en uitslagen (KNLTB) te bekijken (Nog niet beschikbaar).

Vrijdag Heren dubbel 35+
3e klasse - BRUNSSUM 1

  • Marcus Fijneman (M, 28038304)
  • John Niemark (M, 26582899)
  • Wiel Niemark (M, 26582902)
  • Maurice Veders (M, 28669878)
  • William Nijenhuis (M, 26582937)

Heren dubbel 35+
3e klasse - BRUNSSUM 2

  • Eric van Mulken (M, 15645177)
  • John Mulder (M, 28248902)
  • Rob Krul (M, 12361771)
  • Huub Knooren (M, 28711874)
  • Harald Winkens (M, 16708148)
  • Karl Sehn (M, 18279597)

Heren 35+ Zaterdag (LIM)
1e klasse - BRUNSSUM 1

  • Marcel Bloemen (M, 10952500)
  • Maarten Stoelers (M, 10953965)
  • Mark Romkens (M, 10953760)
  • Rene Römkens (M, 11435097)
  • Maurice Peters (M, 10953620)
  • Dennis Hofman (M, 11022531)

Heren 17+ Zaterdag
4e klasse - BRUNSSUM 1

  • Rob Pasveer (M, 28786009)
  • Eric Knol (M, 28052110)
  • Sander Wist (M, 21484392)
  • Rik Kroese (M, 22964525)
  • Simon Castelijn (M, 13513605)

Gemengd 17+ Zaterdag
2e klasse - BRUNSSUM 1

  • Marcel Berends (M, 10952489)
  • Peter Bruijns (M, 12572780)
  • Mathijs van de Bunt (M, 16976150)
  • Nicole van der Werf-Maas (V, 10953469)
  • Philona Herber (V, 11010258)
  • Emilie van der Werf (V, 24300756)

 

 

Dinsdag - Dames dubbel 35+ 
3e klasse - BRUNSSUM 1

  • Ine Nijkamp (V, 13074709)
  • Marleen Scheepers (V, 10953795)
  • Margreet Kurth (V, 14782294)
  • Maria Isenborghs (V, 11398841)
  • Riette Palmen - van Boxtel (V, 22152156)
  • Marianne Kloprogge (V, 12321850)

 

Dinsdag - Dames dubbel 35+ 
4e klasse - BRUNSSUM 2

  • Beppie Muys (V, 10953558)
  • Annemie Goffin (V, 10952985)
  • Birgit Sehn (V, 12387231)
  • I Boss-Velraeds (V, 10954066)
  • Myrna Venekamp (V, 12867411)
  • Truus Beckers (V, 10952446)