Teamindeling voorjaarscompetitie 2019

16 februari 2019


Onderstaand de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2019.

Team: Dinsdag Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Open klasse – BRUNSSUM 1
  1. Ine Nijkamp (V, 13074709)
  2. Marleen Scheepers (V, 10953795)
  3. Margreet Kurth (V, 14782294)
  4. Maria Isenborghs (V, 11398841)
  5. Riette Palmen-van Boxtel (V, 22152156)
  6. Marianne Kloprogge (V, 12321850)
  7. Doortje Krul (V, 12361798)

Team: Vrijdag Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
BRUNSSUM 1
  1. Marcus Fijneman (M, 28038304)
  2. John Niemark (M, 26582899)
  3. Wiel Niemark (M, 26582902)
  4. Maurice Veders (M, 28669878)
  5. Henk Hoekstra (M, 26582880)
  6. William Nijenhuis (M, 26582937)
BRUNSSUM 2
  1. Eric van Mulken (M, 15645177)
  2. Rob Krul (M, 12361771)
  3. John Mulder (M, 28248902)
  4. Huub Knooren (M, 28711874)
  5. Harald Winkens (M, 16708148)

Team: Zaterdag Heren 35+ Zaterdag
BRUNSSUM 1
  1. Marcel Bloemen (M, 10952500)
  2. Maarten Stoelers (M, 10953965)
  3. Rene Römkens (M, 11435097)
  4. Mark Römkens (M, 10953760)
  5. Maurice Peters (M, 10953620)
  6. Dennis Hofman (M, 11022531)

Team: Gemengd 17+ Zaterdag
BRUNSSUM 1
  1. Marcel Berends (M, 10952489)
  2. Peter Bruijns (M, 12572780)
  3. Nicole van der Werf-Maas (V, 10953469)
  4. Philona Herber (V, 11010258)
  5. Emilie van der Werf (V, 24300756)

Team: Zondag Gemengd Zondag
4e klasse - BRUNSSUM 1
  1. Stan Kwakkernaat
  2. Helen Stoelers
  3. Kim Schaafsma
  4. Fleur Habets
  5. Dahni Faassen
  6. Felipe Franssen

Team: BRUNSSUM 1 Gemengd dubbel
  1. Ida van Goethem (V, 26582732)
  2. Isa Scheren (V, 26953676)
  3. Hanna van Goethem (V, 25830856)
  4. Tim Hofman (M, 25845497)
  5. Rik Kroese (M, 22964525)
  6. Dennis Hofman (M, 11022531)

Team: BRUNSSUM 2
  1. Rob Pasveer (M, 28786009)
  2. Eric Knol (M, 28052110)
  3. Maud Habets (V, 25856472)
  4. Anne Pasveer (V, 28182391)
  5. Ingrid Consten (V, 26839539)
 
Team: 4e klasse - BRUNSSUM 1 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
2e klasse - BRUNSSUM 1
  1. Daan Hofman (M, 28741676)
  2. Nigel Goffin (M, 29046335)
  3. Max Nienhuis (M, 30331137)
  4. Ricardo Caggiula (M, 31458432)
  5. Sander Romkens (M, 30371902 ) 
Teambegeleiders
Kristel Hofman
Jo Goffin

Team: 2e klasse - BRUNSSUM 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
  1. Mitch Halmans (M, 30338069)
  2. Martijn Römkens (M, 29952700)
  3. Jordi Theunissen (M, 31763375)
  4. Max Winkens (M, 29810795 ) 
  5. Tim van Wijk (M, 29806453)
  6. Daan Jorritsma (M, 28676009 ) 
Teambegeleiders
Marc Römkens
Danny Halmans

Team: 2e klasse - BRUNSSUM 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
  1. Evi Scheren (V, 27478610)
  2. Kiki Reubsaet (V, 30371988)
  3. Veerle Boesten (V, 28079825)
  4. Christiana Eggen (V, 29570433)
  5. Liz Beckers (V, 30371961 ) 
Teambegeleider
Alexandra Scheeren

Team: BRUNSSUM 1 Zondag Groen 1
  1. Tes Gelissen (V, 31346472)
  2. Martijn Hofland (M, 31667937)
  3. Emma Kreukels (V, 31222811)
  4. Mille Ranzau Hansen (V, 35221119)
Teambegeleiders
Ouders



Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 45 525 3680

L.T.C. Brunssum

Wieënweg 2A
6445 CD Brunssum